مطالبات شهید : هادی قربانی مقدم

 

 

 

مطالبات شهید هادی قربانی مقدم :

مسئله ای که عده ای را مخالف و نق زن کرده است مسئله به اصطلاح کمبود است و گرانی و تورم اقتصادی کشور است آنها به خاطر دنیا دست به مخالفت با اسلام و کشورهای اسلامی می زنند و ممکن است که خودشان فکر کنند طرفدار انقلاب می باشند و در جریان صحیح انقلاب هستند . اولا” این یک قانون مسلم است که بعد از هر انقلابی کمبودها بشدت زیاد می شود و به خاطر اینکه نظام بهم ریخته و تا نظامی دیگر جایگزین شود و رجال مملکت متعهد به انقلاب باشند و در جریان امور قرار گیرند وقت بسیار لازم است و مخالفت رژیم استبدادی سابق و ضد انقلاب داخلی و خارجی از عوامل بوجود آمدن کمبود می باشند .

حال وضع ایران را مقایسه کنید ، انقلابی که نظام ۲۵۰۰ ساله را ساقط کرده و از طرف هر دو قدرت شیطانی تهدید می شود و یکی از آنها با تمام طرفدارنش که از کشورهای اقتصادی جهان می باشد آنرا محاصره اقتصادی کرده و یکسال از انقلاب نگذشته جنگ خانمانسوزی یک کشور ( مجهز و قوی عرب) بنام عراق با ۱۲ لشگر زرهی و پیاده و کمکهای تمام اجانب به ایران حمله کرده و تا ۲۰ کیلو متری خاک اهواز پیشروی می کند و حدودا” به اندازه فلسطین اشغالی از ایران خاک می گیرد و سرمستانه پیشروی می کند و بنادر و مراکز مهم اقتصادی ایران را مثل پالایشگاه نفت و سایر مراکز را ویران می کند و از طرفی عوامل ضد انقلاب با ترور شخص و شخصیت رهبران مانند میخ در جلو پای انقلاب در می آیند آیا کمبود و مسئله گرانی و تورم قابل بیان می باشد و این مشکلات شاید هزاران مسئله باشد که من به چند مسئله اشاره کردم .

بروید بخوانید سرگذشت انقلاب های متکی به یکی از قدرتها را تا ببینید کمبود یعنی چه؟ هر دو قدرت در کشور هند با آن همه منابع اقتصادی و دم از دموکراسی زدن که حدود نیم قرن از انقلابش می گذرد بقول یکی از دکترهای هندی ۴۰۰ میلیون نفر در فقر اقتصادی بسر می برند و فقط دارایی آنها یک لنگ و یک تکه پارچه که به سر خود انداخته اند می باشد و به کسی خانه دار می گویند که یک چادر داشته باشد و فقط در فکر بدست آوردن غذا برای یک وعده خود هستند و هزاران نفر در خیابان جان می دهند .

حال وضع ایران را بنگرید در بازار کدام وسیله و چه مواد خوراکی کم شده و پست شده است الا اینکه بعضی از آنها زیادتر شده است . البته از لوازم لوکس و ساخت فرنگ کاسته شده و این ضرورت انقلاب ماست و باید کم شود و باید زمانی اصلا” وسایل خارجی وارد نشود . که سر صف تخم مرغ و گوشت و نفت دیگر ارازل بسر و کله هم بزنید و نق بزنید و اینقدر مال دنیا اهمیت ندهید که بخاطر یک کیلو روغن نباتی یکروز و یک شب خود را در صف بگذرانید و تا می شنوید جنسی کم شده بریزید توی بازار و تا می توانید بخرید و انبار کنید ، مسئله دیگری که در کمبود موثر است و من فراموش کردم مسئله احتکار است .
این برای ملت انقلاب ایران زشت می باشد و باعث شرمساری پیش خدا و شهدا می باشد . آنها در جبهه جان می دهند و یک عده از شما سر صف مرغ دعوا می کنید آنها خون می دهند و شب و روز مناجات می کنند و شما شب و روز سر صف می ایستید . خودتان فکر کنید و راه درست را پیدا کنید و بدانید زندگی یعنی مشکلات و باید انسان شب و روز زحمت بکشد و کار کند . زحمات خود را بی اجر و مزد نکنید .

کمبودها قابل تحمل است و می شود یکجوری آنها را تحمل کرد ولی قیامت زندگی اصلی است و تحمل آن مشکلات بسیار سخت است ؟؟؟ با یک مشت برنج جنس شده می جنگیدند و شما با اینهمه خدای ناکرده ناشکر . کفران نعمت نکنید که به عذاب خداوند مبتلا می شوید و خداوند این نعمتهایش را از شما قطع خواهد کرد .

نظر بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.